Inloggen
Zoeken

Schoolleiding

De schoolleiding van Lyceum Schöndeln bestaat uit de locatiedirecteur, de adjunct-locatiedirecteur en de teamleiders. De directie bewaakt de kwaliteit van het onderwijs op Lyceum Schöndeln en houdt zich voornamelijk bezig met de ontwikkeling, coördinatie en evaluatie van het beleid van de hele school. De leiders zijn de eerstverantwoordelijken voor het onderwijs aan en de begeleiding van onze leerlingen. 

De schoolleiding bestaat uit de volgende personen.

Teamleider brugklassen Mw. drs. M.B.L. Beek  
m.beek@lyceumschondeln.nl 

Teamleider havo en vwo 2 en 3 Mw. drs. R. Buijze

r.buijze@lyceumschondeln.nl 

Teamleider bovenbouw havo/vwo Mw. I. van Zijl EMTP
i.vanzijl@lyceumschondeln.nl

Teamleider bovenbouw havo/vwo Dhr. J. Hendriks
j.hendriks@lyceumschondeln.nl

Dhr. drs. A.J.J. Broen
a.broen@lyceumschondeln.nl

Dhr. drs. R.G.J. Menting, locatiedirecteur
r.menting@lyceumschondeln.nl

Dhr. ir. G.A.M. Tummers, adjunct-locatiedirecteur
g.tummers@lyceumschondeln.nl




Copyright Lyceum Schöndeln